Logga in i våra e-tjänster

Med våra e-tjänster kan du som är medlem enkelt hantera allt som rör ditt medlemskap, din ersättning och din betalning.

MINA SIDOR

Sök ersättning, fyll i dina tidrapporter, kommunicera med din handläggare

MITT MEDLEMSKAP

Se dina inbetalningar och ditt OCR-nummer. Uppdatera dina kontaktuppgifter.

BankID

För att logga in till våra e-tjänster behöver du en giltig e-legitimation (BankID) på din dator, smartphone eller surfplatta. Den använder du för att legitimera dig och göra elektroniska underskrifter. Du skaffar e-legitimation via din internetbank eller hos Telia.

Styrelsen

Helena Lundgren, Ulrika Westergren

Styrelsen är ansvarig för SMÅAs organisation och ska förvalta SMÅAs angelägenheter.

En del i det arbetet är att fatta beslut om målsättningar, policys, avtal och strategiska planer. Styrelsen tar även beslut i omprövningsärenden som rör uteslutning samt utträden efter utebliven betalning av medlemsavgift.

SMÅAs styrelse, som består av nio ledamöter och två suppleanter, sammanträder minst fyra gånger per år. Styrelseledamöterna väljs på föreningsstämman. SMÅAs kassaföreståndare (motsvarande vd) rapporterar arbetsläge och ekonomiskt läge till styrelsen.

Helena Lundgren, Vindeln, ordförande
helena@hotellforsen.se

Stefan Fritzdorf, Bromma, vice ordförande
stefan.fritzdorf@vivels.se

Samuel Holmström, Piteå, styrelseledamot
samuel@lundqvisttra.se

Alexander Wendt, Trensum, styrelseledamot
alexander.wendt@moderaterna.se

Tore Holmefalk, Glommen, styrelseledamot
tore@holmefalk.net

Anders Edward, Stockholm, styrelseledamot
anders.edward@live.se

Suzanne Parenius, Jonsered, styrelseledamot
suzanne@hjortviken.se

Jenny Söderström, Lannavaara, styrelseledamot
jenny@kristallen.com

Eva Nilsson, Enskede, styrelsesuppleant
nilssoneva@live.com

Helén Forssander, Lund, styrelsesuppleant
helen.forssander@roimarketing.me

Uppdaterat: 5 juni 2020